EUSKARA / CASTELLANO

KONTAKTUA

Lehen Hezkuntza

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

  Taldea aukeratu:

2.B

Tutorea: Asier Iturregi

Ordutegia:

  Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
9:00 - 10:00
Euskara
Euskara
Matematika
Matematika
Euskara
10:00 - 11:00
Matematika
Natur
Euskara
Erlijioa
Matematika
11:00 - 11:30
Jolastordu
11:30 - 12:30
Plastika
Gizarte
Gaztelania
Heziketa Fisikoa
Tutoretza
12:30 - 13:30
Heziketa Fisikoa
Gaztelania
Ingelesa
Natur
Ingelesa
13:30 - 15:00
Bazkalordu
15:00 - 16:00
Gaztelania
Ingelesa
Musika
Gizarte
Heziketa Fisikoa

Astelehena

  • Euskara
    9:00 - 10:00
  • Matematika
    10:00 - 11:00
  • Jolastordu
    11:00 - 11:30
  • Plastika
    11:30 - 12:30
  • Heziketa Fisikoa
    12:30 - 13:30
  • Bazkalordu
    13:30 - 15:00
  • Gaztelania
    15:00 - 16:00

Asteartea

  • Euskara
    9:00 - 10:00
  • Natur
    10:00 - 11:00
  • Jolastordu
    11:00 - 11:30
  • Gizarte
    11:30 - 12:30
  • Gaztelania
    12:30 - 13:30
  • Bazkalordu
    13:30 - 15:00
  • Ingelesa
    15:00 - 16:00

Asteazkena

  • Matematika
    9:00 - 10:00
  • Euskara
    10:00 - 11:00
  • Jolastordu
    11:00 - 11:30
  • Gaztelania
    11:30 - 12:30
  • Ingelesa
    12:30 - 13:30
  • Bazkalordu
    13:30 - 15:00
  • Musika
    15:00 - 16:00

Osteguna

  • Matematika
    9:00 - 10:00
  • Erlijioa
    10:00 - 11:00
  • Jolastordu
    11:00 - 11:30
  • Heziketa Fisikoa
    11:30 - 12:30
  • Natur
    12:30 - 13:30
  • Bazkalordu
    13:30 - 15:00
  • Gizarte
    15:00 - 16:00

Ostirala

  • Euskara
    9:00 - 10:00
  • Matematika
    10:00 - 11:00
  • Jolastordu
    11:00 - 11:30
  • Tutoretza
    11:30 - 12:30
  • Ingelesa
    12:30 - 13:30
  • Bazkalordu
    13:30 - 15:00
  • Heziketa Fisikoa
    15:00 - 16:00

Egutegia:

Iraila - 17
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Urria - 17
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Azaroa - 17
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Abendua - 17
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Urtarrilla - 18
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Otsaila - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Martxoa - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Apirila - 18
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Maiatza - 18
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Ekaina - 18
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak

EBALUAKETA DATAK

Lehenengo ebaluaketa
Abenduak 14-18-19 ebaluaketa saioa LH
Notak: Abenduak 20


Bigarren ebaluaketa
Martxoak 13-14-15 ebaluaketa saioa LH
Notak: Martxoak 21


Hirugarren ebaluaketa
Ekaina 14-18-19 ebaluaketa saioa LH
Notak: Ekainak 20
Ekainak 22 egutegi lektiboaren amaiera

Kontaktuan jarri:



BENTADES IKASTETXEA
 Bentades kalea 7, 48100 Mungia
 946 740 137
 bentades@bentadesikastetxea.com
500x500