Curso 2023-2024
ESO
ESO 1ºA
Tutor/tutora
Markel Domínguez
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Geografia eta Historia | Natura | Euskara | Gaztelania | Geografia eta Historia |
9:00 - 10:00 | Matematika | Ingelesa | GR1A | Eus R1A | Euskara |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Ingelesa | Balio Etikoak | Ingelesa | Natura | Mate R1A |
11:30 - 12:30 | Eus R1A | Frantses 1 / Tekno 1 | Mate R1A | Frantses 1 / Tekno 1 | GR1A |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Gaztelania | Geografia eta Historia | Natura | Ingelesa | Heziketa Fisikoa 1A |
14:30 - 15:30 | Plastika | Erlijioa / PK | Tutoretza | Matematika |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Geografia eta Historia | Natura | Euskara | Gaztelania | Geografia eta Historia |
9:00 - 10:00 | Matematika | Ingelesa | GR1A | Eus R1A | Euskara |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Ingelesa | Balio Etikoak | Ingelesa | Natura | Mate R1A |
11:30 - 12:30 | Eus R1A | Frantses 1 / Tekno 1 | Mate R1A | Frantses 1 / Tekno 1 | GR1A |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Gaztelania | Geografia eta Historia | Natura | Ingelesa | Heziketa Fisikoa 1A |
14:30 - 15:30 | Plastika | Erlijioa / PK | Tutoretza | Matematika |
ESO 1ºB
Tutor/tutora
Maite Vélez de Mendizabal
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Euskara | Heziketa Fisikoa 1B | Gaztelania | Geografía eta Historia | Gaztelania |
9:00 - 10:00 | Ingelesa | EUS R1B | GR1B | Geografía eta Historia | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Natura | Matematika | Natura | Matematika | MR 1B |
11:30 - 12:30 | GR1B | Frantses 1 / Tekno 1 | MR 1B | Frantses 1 / Tekno 1 | EUS R1B |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Geografía eta Historia | Euskara | Ingelesa | Balio Etikoak | Ingelesa |
14:30 - 15:30 | Erlijioa / PK | Plastika | Tutoretza | Ingelesa | Natura |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Euskara | Heziketa Fisikoa 1B | Gaztelania | Geografía eta Historia | Gaztelania |
9:00 - 10:00 | Ingelesa | EUS R1B | GR1B | Geografía eta Historia | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Natura | Matematika | Natura | Matematika | MR 1B |
11:30 - 12:30 | GR1B | Frantses 1 / Tekno 1 | MR 1B | Frantses 1 / Tekno 1 | EUS R1B |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Geografía eta Historia | Euskara | Ingelesa | Balio Etikoak | Ingelesa |
14:30 - 15:30 | Erlijioa / PK | Plastika | Tutoretza | Ingelesa | Natura |
ESO 2ºA
Tutor/tutora
Ainoa Ríos
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Matematika | Ingelesa | GR 2A | Teknologia | Heziketa Fisikoa 2A |
9:00 - 10:00 | Teknologia | GR 2A | Ingelesa | Euskara | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | FRA / ONG / P.KRI2 | FRA / ONG / P.KRI2 | Geografia eta Historia | MR 2A | EE2 |
11:30 - 12:30 | Gaztelania | Geografia eta Historia | Natura | Gaztelania | Matematika |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Geografia eta Historia | MR 2A | Euskara | Natura | Natura |
14:30 - 15:30 | Erlijioa / PK | EE2 | Tutoretza | Plastika | Ingelesa |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Matematika | Ingelesa | GR 2A | Teknologia | Heziketa Fisikoa 2A |
9:00 - 10:00 | Teknologia | GR 2A | Ingelesa | Euskara | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | FRA / ONG / P.KRI2 | FRA / ONG / P.KRI2 | Geografia eta Historia | MR 2A | EE2 |
11:30 - 12:30 | Gaztelania | Geografia eta Historia | Natura | Gaztelania | Matematika |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Geografia eta Historia | MR 2A | Euskara | Natura | Natura |
14:30 - 15:30 | Erlijioa / PK | EE2 | Tutoretza | Plastika | Ingelesa |
ESO 2ºB
Tutor/tutora
Irantzu Arrizabalaga
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Matematika | Geografía eta Historia | MR 2B | Heziketa Fisikoa 2B | Gaztelania |
9:00 - 10:00 | Gaztelania | MR 2B | Geografía eta Historia | Matematika | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | FRA / ONG / P.KRI2 | FRA / ONG / P.KRI2 | Natura | GR 2B | EE |
11:30 - 12:30 | Geografía eta Historia | Ingelesa | Plastika | Natura | Erlijioa / PK |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Natura | GR 2B | Teknologia | Euskara | Ingelesa |
14:30 - 15:30 | Euskara | EE | Tutoretza | Ingelesa | Teknologia |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Matematika | Geografía eta Historia | MR 2B | Heziketa Fisikoa 2B | Gaztelania |
9:00 - 10:00 | Gaztelania | MR 2B | Geografía eta Historia | Matematika | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | FRA / ONG / P.KRI2 | FRA / ONG / P.KRI2 | Natura | GR 2B | EE |
11:30 - 12:30 | Geografía eta Historia | Ingelesa | Plastika | Natura | Erlijioa / PK |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Natura | GR 2B | Teknologia | Euskara | Ingelesa |
14:30 - 15:30 | Euskara | EE | Tutoretza | Ingelesa | Teknologia |
ESO 3ºA
Tutor/tutora
Eneritz Fruniz
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Heziketa Fisikoa 3A | Gaztelania | Tekno eta Dig. | Geografia eta Historia | Biologia-Geologia |
9:00 - 10:00 | Fisika-Kimika | Fisika-Kimika | Ingelesa | GR 3A | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Gaztelania | Matematika | Ingelesa | EE3 | Tekno eta Dig. |
11:30 - 12:30 | Biologia-Geologia | Frantses A3 / Kultura Z3 | Euskara | Frantses A3 / Kultura Z3 | MR 3A |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Matematika | Erlijioa / PK | Geografia eta Historia | GR 3A | Plastika |
14:30 - 15:30 | EE3 | Geografia eta Historia | Tutoretza | MR 3A | Ingelesa |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Heziketa Fisikoa 3A | Gaztelania | Tekno eta Dig. | Geografia eta Historia | Biologia-Geologia |
9:00 - 10:00 | Fisika-Kimika | Fisika-Kimika | Ingelesa | GR 3A | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Gaztelania | Matematika | Ingelesa | EE3 | Tekno eta Dig. |
11:30 - 12:30 | Biologia-Geologia | Frantses A3 / Kultura Z3 | Euskara | Frantses A3 / Kultura Z3 | MR 3A |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Matematika | Erlijioa / PK | Geografia eta Historia | GR 3A | Plastika |
14:30 - 15:30 | EE3 | Geografia eta Historia | Tutoretza | MR 3A | Ingelesa |
ESO 3ºB
Tutor/tutora
Ander Azurmendi
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Biologia - Geologia | Gaztelania | Heziketa Fisikoa 3B | Ingelesa | Matematika |
9:00 - 10:00 | Gaztelania | Tekno eta Dig. | Geografia eta Historia | GR 3B | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Geografia eta Historia | Fisika - Kimika | Fisika - Kimika | MR 3B | Biologia - Geologia |
11:30 - 12:30 | Euskara | Frantses A3 / Kultura Z3 | Geografia eta Historia | Frantses A3 / Kultura Z3 | EE3 |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Tekno eta Dig. | Matematika | Ingelesa | GR 3B | Erlijioa / PK |
14:30 - 15:30 | MR 3B | Ingelesa | Tutoretza | EE3 | Plastika |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | Biologia - Geologia | Gaztelania | Heziketa Fisikoa 3B | Ingelesa | Matematika |
9:00 - 10:00 | Gaztelania | Tekno eta Dig. | Geografia eta Historia | GR 3B | |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | Geografia eta Historia | Fisika - Kimika | Fisika - Kimika | MR 3B | Biologia - Geologia |
11:30 - 12:30 | Euskara | Frantses A3 / Kultura Z3 | Geografia eta Historia | Frantses A3 / Kultura Z3 | EE3 |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Tekno eta Dig. | Matematika | Ingelesa | GR 3B | Erlijioa / PK |
14:30 - 15:30 | MR 3B | Ingelesa | Tutoretza | EE3 | Plastika |
ESO 4ºA
Tutor/tutora
Arantza Bilbao
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | GR 4A | MT | Geografia eta Historia | MR 4A | Euskara |
9:00 - 10:00 | ER 4A | Geografia eta Historia | Eko / Bio Geo / Di | F/L | Eko / Bio Geo / Di |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | F4 | F4 | Matematika | Geografia eta Historia | Ingelesa |
11:30 - 12:30 | MT | F/L | Ingelesa | ER 4A | F4 |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Heziketa Fisikoa 4 | Ingelesa | GR 4A | Eko / Bio Geo / Di | MR 4A |
14:30 - 15:30 | Gaztelania | Tutoretza | Erlijioa / PK | F/L |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | GR 4A | MT | Geografia eta Historia | MR 4A | Euskara |
9:00 - 10:00 | ER 4A | Geografia eta Historia | Eko / Bio Geo / Di | F/L | Eko / Bio Geo / Di |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | F4 | F4 | Matematika | Geografia eta Historia | Ingelesa |
11:30 - 12:30 | MT | F/L | Ingelesa | ER 4A | F4 |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | Heziketa Fisikoa 4 | Ingelesa | GR 4A | Eko / Bio Geo / Di | MR 4A |
14:30 - 15:30 | Gaztelania | Tutoretza | Erlijioa / PK | F/L |
ESO 4ºB
Tutor/tutora
Elene Baroja
Horario
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | GR 4B | Euskara | MT | ER 4B | Matematika |
9:00 - 10:00 | MR 4B | Gaztelania | Eko / Bio Geo / Di | F/L | Eko / Bio Geo / Di |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | F4 | F4 | HFD | Ingelesa | Ingelesa |
11:30 - 12:30 | Ingelesa | F/L | MR 4B | F4 | |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | MT | Geografia eta Historia | GR 4B | Eko / Bio Geo / Di | ER 4B |
14:30 - 15:30 | Geografia eta Historia | Erlijioa / PK | Tutoretza | Geografia eta Historia | F/L |
Lunes | Martes | Miércoles | Jueves | Viernes | |
---|---|---|---|---|---|
8:00 - 9:00 | GR 4B | Euskara | MT | ER 4B | Matematika |
9:00 - 10:00 | MR 4B | Gaztelania | Eko / Bio Geo / Di | F/L | Eko / Bio Geo / Di |
10:00 - 10:30 | Jolastordu | ||||
10:30 - 11:30 | F4 | F4 | HFD | Ingelesa | Ingelesa |
11:30 - 12:30 | Ingelesa | F/L | MR 4B | F4 | |
12:30 - 13:30 | Jantoki | ||||
13:30 - 14:30 | MT | Geografia eta Historia | GR 4B | Eko / Bio Geo / Di | ER 4B |
14:30 - 15:30 | Geografia eta Historia | Erlijioa / PK | Tutoretza | Geografia eta Historia | F/L |
Calendario
septiembre 2023
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | |
octubre 2023
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
noviembre 2023
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | |||
diciembre 2023
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
enero 2024
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | ||||
febrero 2024
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | |||
marzo 2024
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
abril 2024
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | |||||
mayo 2024
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ||
junio 2024
Lun | Mar | Mié | Jue | Vie | Sáb | Dom |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Fechas de evaluación
Dic 16
Notas de la primera evaluación
16 de diciembre
Mar 24
Notas de la segunda evaluación
24 de marzo
Jun 23
Notas de la tercera evaluación
23 de junio
Kontaktua
Ziurtagiriak
Eskola jasangarria ziurtagiria
IKT-n heldutasun maila aurreratua duen ikastetxea
Lege-oharra
© Copyright 2024. Bentades Ikastetxea