EUSKARA / CASTELLANO

KONTAKTUA

DBH

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

  Taldea aukeratu:

DBH 4

Tutorea: Eneritz Fruniz

Ordutegia:

  Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
8:00 - 9:00
LA
Gaztelania
Heziketa Fisikoa
Euskara
Matematika
9:00 - 10:00
Ingelesa
FK4
Heziketa Fisikoa
Ingelesa
FK4
10:00 - 10:30
Jolastordu
10:30 - 11:30
Matematika
Ingelesa
Gaztelania
Matematika
LA
11:30 - 12:30
Gaztelania
Euskara
Euskara
LA
Teknologia
12:30 - 13:30
Bazkalordu
13:30 - 14:30
Teknologia
Matematika
Erlijio
Geo eta Historia
Gaztelania
14:30 - 15:30
Euskara
Geo eta Historia
Tutoretza
FK4
Geo eta Historia

Astelehena

  • LA
    8:00 - 9:00
  • Ingelesa
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Matematika
    10:30 - 11:30
  • Gaztelania
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Teknologia
    13:30 - 14:30
  • Euskara
    14:30 - 15:30

Asteartea

  • Gaztelania
    8:00 - 9:00
  • FK4
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Ingelesa
    10:30 - 11:30
  • Euskara
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Matematika
    13:30 - 14:30
  • Geo eta Historia
    14:30 - 15:30

Asteazkena

  • Heziketa Fisikoa
    8:00 - 9:00
  • Heziketa Fisikoa
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Gaztelania
    10:30 - 11:30
  • Euskara
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Erlijio
    13:30 - 14:30
  • Tutoretza
    14:30 - 15:30

Osteguna

  • Euskara
    8:00 - 9:00
  • Ingelesa
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • Matematika
    10:30 - 11:30
  • LA
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Geo eta Historia
    13:30 - 14:30
  • FK4
    14:30 - 15:30

Ostirala

  • Matematika
    8:00 - 9:00
  • FK4
    9:00 - 10:00
  • Jolastordu
    10:00 - 10:30
  • LA
    10:30 - 11:30
  • Teknologia
    11:30 - 12:30
  • Bazkalordu
    12:30 - 13:30
  • Gaztelania
    13:30 - 14:30
  • Geo eta Historia
    14:30 - 15:30

Egutegia:

Iraila - 18
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Urria - 18
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Azaroa - 18
A A A O O L I
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Abendua - 18
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Urtarrilla - 19
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Otsaila - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Martxoa - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Apirila - 19
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Maiatza - 19
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Ekaina - 19
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluazioa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak

EBALUAKETA DATAK

Lehenengo ebaluaketa
Irailak 25tik - 29ra (azterketa astea)
Azaroak 27tik - Abenduak 1ra (ebaluaketetako
azterketa saioak DBH)
Abenduak 12 ebaluaketa saioa
Notak: Abenduak 14


Bigarren ebaluaketa
Martxoak 12tik - Martxoak 16ra (azterketa astea)
Martxoak 21 ebaluaketa saioa
Notak: Martxoak 23


Hirugarren ebaluaketa
Ekainak 11tik- Ekainak 15ra (azterketa astea)
Ekainak 18 eta 25 ebaluaketen saioa
Ekainak 20-21-22 globalak
Ekainak 26 Notak DBH

Kontaktuan jarri:



BENTADES IKASTETXEA
 Bentades kalea 7, 48100 Mungia
 946 740 137
 bentades@bentadesikastetxea.com
500x500